Презентації

   
Портфоліо 



  
Портфоліо – це спосіб фіксування, накопичення та оцінки особистих досягнень педагога в певний період його професійної діяльності. Портфоліо дозволяє враховувати результати, яких досяг педагог в різних видах діяльності (навчальній, творчій, соціальній, комунікативній та ін.) і є важливим елементом практико-орієнтованого підходу до освіти.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ : "МОЄ ПОРТФОЛІО"



Дивитись тут ➤ ПОРТФОЛІО








Шлях історії розвитку токарного верстата.


Історики стверджують, що перший токарний верстат з'явився 650 років до нашої ери. Це було два пристосування, які затискали між собою заготовку. Заготівля могла бути дерев'яною, з рогу або з кістки. 
З роботою справлялися одночасно дві людини, один крутив заготовку, а інший тримав гострий різець в руках і тиснув їм на заготівлю в ті місця, де необхідно було для додання задуманої форми. Пізніше, заготівлю почали приводити в рух, використовуючи лук і тятиву. 
Тятива використовувалася як петля, її надягали на заготовку, обертаючи цибулю, обертався і предмет. 
У 14-15 столітті з'явилися токарні верстати, що приводилися в дію за допомогою ніг. Він представляв собою стіл, жердину, мотузку і педаль. Заготівлю обмотували мотузкою, один кінець якої кріпили до педалі, а інший до жердину. Натискаючи на педаль, заготівля пару раз робила обороти, а жердину прогиналася. При опусканні педалі жердину піднімалася назад, а заготівля робила ще пару оборотів. Такий механізм істотно прискорював час обробки. 
Тридцяті роки п'ятнадцятого століття ознаменувалися початком застосування приводу, ніж схожого на привід сучасної швейної машинки. Привід складався з трьох деталей - шатун, кривошип і педаль. Заготівля почала обертатися тільки в одну сторону, без коливань. 
Але метал, таких верстатів був не під силу, хіба що вистачало зусиль на незначні роботи по зняттю стружки.

 ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕМУ : "Історія токарного верстата"

Дивитись далі ➤ ІСТОРІЯ ТОКАРНОГО ВЕРСТАТА




"ГОЛОДОМОР ТА ГЕНОЦИД  УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ"




У світі сталося багато трагедій. Страшних трагедій.
Так, були різні війни, катастрофи, які забирали життя людей.
Коли гинуть люди від стихійного лиха, аварії літака чи потягу, виверження вулкану – це одне. Коли люди гинуть на війні, захищаючи свою Батьківщину від ворогів, - це друге. А коли люди гинуть від голоду – це зовсім інше. Особливо – голоду, який створили навмисно. Ви вже знаєте, що в Україні родючі землі і вона багата хлібом. Ще нашу Україну називали «житницею Європи».
Хіба можна уявити, що народ – хлібороб помирає від голоду?
Хіба можна уявити, що людина збирала урожай, радувалась, що зможе прокормити свою родину, своїх дітей, а на наступний день влада все забирала, не лишаючи ані зернини, ані картоплини.


ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕМУ : "ГОЛОДОМОР ТА ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ"

Дивитись далі  ГОЛОДОМОР





Комментариев нет:

Отправить комментарий